Szkolenie świadomościowe dotyczące problemów osób z niepełnosprawnością - Etap 2

banerEU.png [65.50 KB]

zapraszamy serdecznie na

II ETAP

SZKOLENIA ŚWIADOMOŚCIOWEGO
DOTYCZĄCEGO PROBLEMÓW OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

DLA PRACOWNIKÓW UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

W celu wyboru dogodnego terminu, proszę o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego:

||  Link do formularza zgłoszeniowego online  ||

Informujemy, iż II część szkolenia również odbędzie się online (4 godziny dydaktyczne).  Grupy szkoleniowe będą zamykane  po zebraniu odpowiedniej liczby osób. Jednocześnie przypominamy, iż w II etapie szkolenia mogą wziąć udział tylko te osoby, które dopełniły wszystkich formalności tj.:

- wysłały formularz zgłoszeniowy z pełnymi danymi,

- wypełniły i dostarczyły do Biura Projektu podpisane oryginały dokumentów (umowa, 2 oświadczenia oraz deklaracja uczestnictwa),

- wpisały się na listę obecności I części szkolenia

- wypełniły formularz do II części szkolenia.

W przypadku, gdy jeszcze ktoś z Państwa nie dostarczył do Biura Projektu (ul. Pigonia 6 pok. nr 2) podpisanych dokumentów z datą I etapu szkolenia, bardzo prosimy zrobić to jak najszybciej. Jeżeli Państwo nie pamiętacie terminu pierwszej części szkolenia, prosimy o podpisanie dokumentów bez uzupełnienia daty - Biuro uzupełni odpowiednią datę szkolenia, w którym brali Państwo udział.

Terminy szkoleń:

czprakt.JPG [137.26 KB]