Spotkanie sportowców z niepełnosprawnościami z JM Rektorem
W dniu 16 czerwca 2026 r. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr hab. Adam Reich, spotkał się ze studentami objętymi wsparciem Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu Rzeszowskiego, którzy zdobyli medale podczas Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w dyscyplinach takich jak: pływanie, szachy, lekkoatletyka.
Wydarzenie to było okazją do uhonorowania i wyróżnienia studentów poprzez wręczenie listów gratulacyjnych przez Jego Magnificencję za ich zaangażowanie i determinację do reprezentowania Uczelni w ogólnopolskich rozgrywkach sportowych.
W spotkaniu uczestniczyli również trenerzy zawodników: dr hab. Iwona Tabaczek-Bejster, prof. UR - Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami, dr Miłosz Szczudło oraz mgr Artur Szymański.
Fot. Michał Święcicki