Spotkanie sportowców z niepełnosprawnościami z JM Rektorem

W dniu 16 czerwca 2026 r. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr hab. Adam Reich, spotkał się ze studentami objętymi wsparciem Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu Rzeszowskiego, którzy zdobyli medale podczas Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w dyscyplinach takich jak: pływanie, szachy, lekkoatletyka.

Wydarzenie to było okazją do uhonorowania i wyróżnienia studentów poprzez wręczenie listów gratulacyjnych przez Jego Magnificencję za ich zaangażowanie i determinację do reprezentowania Uczelni w ogólnopolskich rozgrywkach sportowych.

W spotkaniu uczestniczyli również trenerzy zawodników: dr hab. Iwona Tabaczek-Bejster, prof. UR - Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami, dr Miłosz Szczudło oraz mgr Artur Szymański.

 

Fot. Michał Święcicki

 

wstecz