Zapraszamy na obozy letnie 2023

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UR zaprasza wszystkich chętnych studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności i wolontariuszy na

OBOZY LETNIE 2023

Podczas obozów zapewniamy przestrzeganie wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego na podstawie ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 z dnia 16 kwietnia 2020 r.

Ilość miejsc ograniczona!

UWAGA! Obozy dla studentów UR z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz wolontariuszy są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

TERMINY OBOZÓW:

1. Obóz sportowy (wodny)
Polańczyk – Jezioro Solińskie: 15-22.07.2023

Udział w obozie nie wymaga umiejętności pływania, wszystkie zajęcia dostosowane są do możliwości oraz chęci uczestników i odbywają się pod opieką ratowników WOPR. W programie obozu zaplanowano rejsy żeglarskie, kajakarskie, rowerki wodne i inne formy rekreacji nad wodą. Dla zainteresowanych zajęcia nordic walking, elementy survivalu i nurkowania oraz trekking na Połoninach.

2. Obóz sportowy pieszo-rowerowy
Wierchomla lub okolice: 6-12.08.2023

3. Obóz sportowy z nauką języka obcego
Dąbki - okolice Darłowa: 9-16.09.2023