Filtruj wyniki

26 czerwca 2024 r. w studenckim klubie „Pod Palmą” odbyło się uroczyste zakończenie sezonu sportowego AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Zapraszamy na KultURalia!

Informujemy, że kurs „Nauki pływania dla studentów z niepełnosprawnościami i wolontariatu UR” w terminie 20, 22 i 29 maja 2024 r. zostaje wstrzymany.

W dniach 10–12 maja 2024 r. na pływalni Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się VIII edycja Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Pływaniu.

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UR serdecznie zaprasza studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz wolontariuszy do zapisów na OBOZY LETNIE 2024

W dniach 22 – 24 marca 2024 roku w Warszawie odbyły się Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w szachach.

Informujemy, że osoby z niepełnosprawnościami mogą ubiegać się o środki z pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” (Moduł II).

Kolędy w wykonaniu uczestników kursu języka migowego pod przewodnictwem Beaty i Artura Delendowskich.