Obóz sportowo-szkoleniowy

UWAGA !!

Ruszają zapisy na sportowo-szkoleniowy obóz zimowy  dla studentów z niepełnosprawnościami i wolontariatu UR, w terminie 10-17 lutego 2024 r.

Zapraszamy również osoby nie zainteresowane szkoleniem sportowym. Oprócz zajęć na stoku (narty) przewidziano dodatkowe formy rekreacji (nordic walking, basen, wycieczka, kulig, spa), a także warsztaty integracyjne i inne atrakcje zaplanowane w programie obozu. Gwarantujemy doskonałą atmosferę i niezapomniane wrażenia!

ZAPRASZAMY

Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie pod nr telefonu: 17/ 872-10-31 lub drogą mailową: bon@ur.edu.pl
Ilość miejsc ograniczona!

Obóz dla studentów UR z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz wolontariuszy jest całkowicie BEZPŁATNE !

Wymagane AKTUALNE dokumenty (dostępne w BON UR)

• formularz zgłoszeniowy
  • oświadczenie o odpowiedzialności materialnej
  • oświadczenie o odpowiedzialności własnej