Zapraszamy na obozy letnie 2021

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR zaprasza wszystkich chętnych studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności i wolontariuszy na

OBOZY LETNIE 2021

Podczas obozów zapewniamy przestrzeganie wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego na podstawie ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 z dnia 16 kwietnia 2020 r.

Ilość miejsc ograniczona!

UWAGA! Obozy dla studentów UR z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz wolontariuszy są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

TERMINY OBOZÓW:

1. Obóz szkoleniowy wodny
Polańczyk – Jezioro Solińskie: 24-31.07.2021

Udział w obozie nie wymaga umiejętności pływania, wszystkie zajęcia dostosowane są do możliwości oraz chęci uczestników i odbywają się pod opieką ratowników WOPR. W programie obozu zaplanowano rejsy żeglarskie, kajakarskie, rowerki wodne i inne formy rekreacji nad wodą. Dla zainteresowanych zajęcia nordic walking, elementy survivalu i nurkowania oraz trekking w Bieszczadach.

2. Obóz szkoleniowy z nauką jazdy konnej
Regietów – okolice Gorlic: 7-14.08.2021