Podsumowanie sezonu sportowego AZS

W dniu 30 czerwca 2022 r. w studenckim klubie „Pod Palmą” odbyło się sportowe zakończenie roku akademickiego zorganizowane przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Rzeszowskiego. W spotkaniu wzięli udział studenci-sportowcy. Którzy w minionym sezonie zdobyli medale podczas Akademickich Mistrzostw Polski AZS oraz Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS. W trakcie spotkania studenci oraz trenerzy otrzymali listy gratulacyjne od władz Uczelni z rąk dr hab. Elżbiety Rokosz, prof. UR – Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia, mgr Mateusza Salomona – Prezesa KU AZS UR oraz dr hab. Iwony Tabaczek-Bejster, prof. UR – Pełnomocnika Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Wśród wyróżnionych znaleźli się medaliści integracyjnych mistrzostw Polski AZS: Klaudia Pachuta, Wioletta Bator, Dominik Dendura, Szymon Mazur, Sebastian Majewski oraz trener Iwona Tabaczek-Bejster. Serdecznie gratulujemy!!!