Zapraszamy na Dni Adaptacji

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego serdecznie zaprasza studentów z niepełnosprawnością i wolontariuszy UR z pierwszych roczników studiów do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjno-integracyjnym „Dni Adaptacji 2021”, które odbędzie się w dniu 18 listopada 2021 r., godz. 15:00, ul. Pigonia 1, budynek A0, sala nr 228, segment B1.

Udział w spotkaniu jest niezbędny do poznania pełnej oferty UR i współpracujących z BON jednostek, przygotowanej dla studentów z niepełnosprawnością oraz poznania zasad wsparcia studiujących osób ze szczególnymi potrzebami.

Udział w w/w przedsięwzięciu prosimy zgłosić do dnia 15 listopada 2021 r. telefonicznie pod nr telefonu 17/ 872 1031 lub osobiście w biurze BON UR (bud. A4, ul. Pigonia 6, pokój nr 2)

Uwaga! Istnieje możliwość usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach w czasie trwania spotkania.

ZAPRASZAMY !