Szkoleniowy obóz zimowy

Ruszają zapisy na szkoleniowy obóz zimowy  dla studentów z niepełnosprawnością i wolontariatu UR, który odbędzie się w terminie 12-19 luty 2022 r.

Zapraszamy również osoby niezainteresowane szkoleniem sportowym. Oprócz zajęć na stoku (narty) przewidziano dodatkowe formy rekreacji (nordic walking, lodowisko, wycieczka), a także warsztaty integracyjne i inne atrakcje zaplanowane w programie obozu. Gwarantujemy doskonałą atmosferę i niezapomniane wrażenia!

Podczas obozów zapewniamy przestrzeganie wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego na podstawie ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 z dnia 16 kwietnia 2020 r.

Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie pod nr telefonu: /17/ 872-10-31 lub drogą mailową: bon@ur.edu.pl

Ilość miejsc ograniczona!

Obóz dla studentów UR z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz wolontariuszy są jest całkowicie BEZPŁATNE !

Wymagane dokumenty:

- formularz zgłoszeniowy
- kserokopia orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- kserokopia legitymacji studenckiej
- zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w w/w obozie (dotyczy studentów z orzeczeniem, wystarczy lekarz rodzinny)
- oświadczenie o odpowiedzialności materialnej
- oświadczenie o odpowiedzialności własnej